Niepokalanów Lasek - rekolekcje w milczeniu

Cały Niepokalanej - Jej rycerz

W dniach 8-10 listopada 2019 roku w Niepokalanowie Lasku odbędą się weekendowe rekolekcje w milczeniu Cały Niepokalanej - Jej rycerz. W rekolekcjach udział wziąć mogą tylko rycerze Niepokalanej.

Rekolekcje te, to propozycja dla każdego z członków MI, który chciałby pogłębić swoją duchowość maryjną rozważając słowo Boże, adorując w ciszy Chrystusa Eucharystycznego. Może to być dobra okazja do usłyszenia w sercu głosu Jezusa i Maryi. W czasie rekolekcji istnieje możliwość osobistej rozmowy z kapłanem.

Koszt pobytu na rekolekcjach to 180 zł (pokój 2-osobowy z łazienką) lub 150 zł (pokój 2-osobowy bez łazienki). Wymagana przedpłata 50 zł na numer konta podany we wiadomości zwrotnej przy zgłoszeniu. Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rejestracji proszę o zgłoszenie e-mailowe na adres moderator@sen.edu.pl. Więcej szczegółów można dowiedzieć się również pod numerem telefonu 696 636 884 lub na stronie sen.edu.pl/rekolekcje-w-milczeniu.

o. Robert Maria Stachowiak

Gdy nie zachowamy przepisanego milczenia, to i łaskom Bożym nie będziemy mogli odpowiedzieć, a gdy jednej nie odpowiemy, to cały szereg dostępnych łask będzie dla nas stracony, a które jednak moglibyśmy otrzymać, zachowując skupienie.

O. Maksymilian Maria Kolbe